O nás

Spoločnosť GOFRA s.r.o. sa zaoberá pneumatickým, ručným náradím a príslušenstvom pre širokú škálu aplikácií vrátane priemyselnej a automobilovej výroby.

​Ponúkame široký sortiment CE certifikovaného náradia.

Vzhľadom k obsiahlosti dodávaného sortimentu sme schopní pokryť potreby našich zákazníkov nielen pri doplnení výbavy, ale rovnako pri zariaďovaní celkom nových prevádzok, a to všetko s dôrazom na potreby zákazníka.

Starostlivý zákaznícky servis rieši rôzne problémy v odbornom spracovaní pneumatického  a ručného náradia, a tiež poskytuje kompletnú záruku kvality pre zákazníkov.

Štyri základné kvalitatívne princípy spoločnosti sú: „neustála snaha o bezchybné výrobky“, „štandardizácia výrobkov“, „rýchle dodávky“ a „internacionalizácia trhu“.

Predávané výrobky ako aj služby, ktoré spoločnosť poskytuje, musia spĺňať očakávania zákazníkov a preto je potrebné neustále zlepšovanie technológií v súlade s medzinárodnými štandardami.

Medzi široký a komplexný sortiment CE certifikovaného náradia a príslušenstva patria napr. rázové uťahovačky a račne, vŕtačky, brúsky, kladivá, brúsky, skrutkovače, striekacie pištole, nitovacie, nastreľovacie pištole a iné.

Samozrejmosťou je Certifikát ISO 9001